Welcome, Guest: Register On Nairaland / LOGIN! / Trending / Recent / New
Stats: 3,196,506 members, 7,961,570 topics. Date: Sunday, 29 September 2024 at 09:07 AM

Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) - Phones (6) - Nairaland

Nairaland Forum / Science/Technology / Phones / Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) (16064 Views)

How Much Of GSM Subscriber Base Was Affected By Suspension Of SIM Card Sales? / NCC Arrests 5 Suspects For Fraudulent Registration Of SIM Cards / FG To Disconnect SIM Cards Not Synchronised With National ID Number (2) (3) (4)

(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (Reply) (Go Down)

Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:40am On Mar 15, 2021
Arijude:
Aisan ni Arijude ma se ku.
ti e de ba e
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:42am On Mar 15, 2021
Arijude:
Won ma yinbon pa emi Arijude ni.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 5:57am On Mar 15, 2021
chukwuibuipob:
ase
won ma yinbon pa gbogbo family e
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 5:58am On Mar 15, 2021
chukwuibuipob:
ti e de ba e
aisan ni gbogbo family ma se ku
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 6:00am On Mar 15, 2021
chukwuibuipob:
ko ri be fun e
gbogbo family e ma jo kiri losi oja
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 6:01am On Mar 15, 2021
chukwuibuipob:
o ni bo nibe
idile e wa ba iponju osa , aro ati ale
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:28am On Mar 16, 2021
Arijude:
Ajakale atunse lo ma pa gbogbo IDile Jude pa.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:31am On Mar 16, 2021
Arijude:
gbogbo family e mi Arijude lo ma fi osuka ru apere w’oja.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:34am On Mar 16, 2021
Arijude:
arun korona ni o ma pa gbogbo ebi run. Omo ale jatijati.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:37am On Mar 16, 2021
Arijude:
Agbara ojo ni o ma gbe e mi Jude ati awon eyan mi lo.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 5:50am On Mar 16, 2021
chukwuibuipob:
ase
agbara ojo ma pa family e
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 5:51am On Mar 16, 2021
chukwuibuipob:
ase
arun korona lo ma pa gbogbo family e
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 5:52am On Mar 16, 2021
chukwuibuipob:
ase
gbogbo family e lo ma fun osuka run apere woja
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 5:54am On Mar 16, 2021
chukwuibuipob:
ase
ajakale lo ma pa gbogbo family e
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 1:35am On Mar 17, 2021
Arijude:
igbe ekun,ibanuje, ni awon ebi Arijude yi o ma ke laaro,osan, ale Kiri.E o ni ri Ifonkan bale.
Ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 1:38am On Mar 17, 2021
Arijude:
gbogbo family e mi Arijude ma k’awo leri su ekun kikoro.
Amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 1:40am On Mar 17, 2021
Arijude:
igi lo ma wo pa gbogbo awon ebi e mi Arijude.
Amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 1:43am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
Amin
igi lo ma wa pa gbogbo ebi e
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 1:44am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
Amin
gbogbo family e lo ma di opin lekanan
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 1:46am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
igbe ekun,ibanuje, ni awon ebi mi yi o ma ke laaro,osan, ale Kiri.E o ni ri Ifonkan bale.
ami
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 1:57am On Mar 17, 2021
Arijude:
Ogba ewon ni e mi Arijude ATI Awon molebi mi ma Ku si.
beni
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:00am On Mar 17, 2021
Arijude:
EMI Jude ma to tire lati Owerri

de sagamu ni.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:04am On Mar 17, 2021
Arijude:
ki oju e Arijude fo mo Agbari e.o ti di odi lati asiko yi.
Amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:06am On Mar 17, 2021
Arijude:
Iwo Arijude ATI Awon obi o ni se odun titun.
amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:10am On Mar 17, 2021
Arijude:
Iwo Arijude ati Awon obi e ma toro je Toro mu Kiri ni.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:11am On Mar 17, 2021
Arijude:
Omo ale jati jati ni Arijude
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:18am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
omo ale jatijati ni mi
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:20am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ati Awon obi mi ma toro je Toro mu Kiri ni.
oda
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:21am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ATI Awon obi mi o ni se odun titun.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:22am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
ki oju mi fo mo Agbari mi.o ti di odi lati asiko yi.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:23am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ma to tire lati Owerri

de sagamu ni.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:24am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
Ogba ewon ni e mi ATI Awon molebi mi ma Ku si
ok

(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (Reply)

The Return Of The Cheap Airtel Night Unlimited Data Plans In Different Style / 24 Hours With Tecno's Latest Tablet. / Official Infinix Note 3 And Note 3 Pro Thread

Viewing this topic: 1 guest(s)

(Go Up)

Sections: politics (1) business autos (1) jobs (1) career education (1) romance computers phones travel sports fashion health
religion celebs tv-movies music-radio literature webmasters programming techmarket

Links: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)

Nairaland - Copyright © 2005 - 2024 Oluwaseun Osewa. All rights reserved. See How To Advertise. 18
Disclaimer: Every Nairaland member is solely responsible for anything that he/she posts or uploads on Nairaland.