Welcome, Guest: Register On Nairaland / LOGIN! / Trending / Recent / New
Stats: 3,196,506 members, 7,961,566 topics. Date: Sunday, 29 September 2024 at 09:05 AM

Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) - Phones (7) - Nairaland

Nairaland Forum / Science/Technology / Phones / Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) (16063 Views)

How Much Of GSM Subscriber Base Was Affected By Suspension Of SIM Card Sales? / NCC Arrests 5 Suspects For Fraudulent Registration Of SIM Cards / FG To Disconnect SIM Cards Not Synchronised With National ID Number (2) (3) (4)

(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (Reply) (Go Down)

Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:25am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
igi lo ma wo pa gbogbo awon ebi mi.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:26am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
gbogbo family mi ma k’awo leri su ekun kikoro.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 11:28am On Mar 17, 2021
chukwuibuipob:
.
igbe ekun,ibanuje, ni awon ebi mi yi o ma ke laaro,osan, ale Kiri. Mi o ni ri Ifonkan bale.
amin ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:22am On Mar 18, 2021
Arijude:
ile ma wo lu awon ebi Arijude pa ni.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:26am On Mar 18, 2021
Arijude:
awon ara Abule Arijude ma fi oju su ekun emi Jude.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:28am On Mar 18, 2021
Arijude:
iwo Arijude o ni bo ninu idamu ati wahala.
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:35am On Mar 18, 2021
Arijude:
won ma tan abela se daro Arijude.
amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:37am On Mar 18, 2021
Arijude:
wahala bi o wa aye wa se.Ninu wahala na mi Arijude ma Ku si
amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:40am On Mar 18, 2021
Arijude:
Arijude ma toro je,Toro mu Ku ni.
o daju
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:42am On Mar 18, 2021
Arijude:
apoda eleribu ni Arijude.
beeni
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 2:43am On Mar 18, 2021
Arijude:
these no Arijude ma je Ku.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:04am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
these no emi ma je Ku.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:05am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
apoda eleribu ni mi
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:06am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ma toro je,Toro mu Ku ni.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:07am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
wahala bi o wa aye wa se.Ninu wahala ni emi ma Ku si
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:08am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
won ma tan abela se daro emi
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:10am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi o ni bo ninu idamu ati wahala.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:11am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
awon ara Abule mi ma fi oju su ekun emi
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:11am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
ile ma wo lu awon ebi mi pa ni.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:13am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
Omo ale jati jati ni emi
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:13am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ati Awon obi mi ma toro je Toro mu Kiri ni.
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 10:14am On Mar 18, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ATI Awon obi o ni se odun titun
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:13am On Mar 20, 2021
Arijude:
Oko akoyepe ni o ma pa emi Arijude.Ase
ko ri be
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:16am On Mar 20, 2021
Arijude:
Iku ojiji lo ma pa emi Arijude ati awon idile mi
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:19am On Mar 20, 2021
Arijude:
logo ati Irawo emi Arijude ati molebi mi ti ku
beeni
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:22am On Mar 20, 2021
Arijude:
Arun Jefun jedo lo ma pa emi Arijude ati idile mi
amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:24am On Mar 20, 2021
Arijude:
ibanuje oni kuro ninu ile baba emi Arijude
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:26am On Mar 20, 2021
Arijude:
jijade emi Arijude ati awon Obi mi,Iku lo ma jasi
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:27am On Mar 20, 2021
Arijude:
Won ti fi wahala su re fun emi Arijude.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:29am On Mar 20, 2021
Arijude:
bi o je ile eko giga ni Arijude wa,o ni se aseyori kankan
amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 4:31am On Mar 20, 2021
Arijude:
Oko Oba ada Oba lo pa emi Arijude ati awon ebi mi
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:31am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
Oko Oba ada Oba lo pa mi ati awon ebi mi
ok

(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (Reply)

Top 50 Most Installed Android Applications On Google Playstore (download Links) / The Return Of The Cheap Airtel Night Unlimited Data Plans In Different Style / 24 Hours With Tecno's Latest Tablet.

(Go Up)

Sections: politics (1) business autos (1) jobs (1) career education (1) romance computers phones travel sports fashion health
religion celebs tv-movies music-radio literature webmasters programming techmarket

Links: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)

Nairaland - Copyright © 2005 - 2024 Oluwaseun Osewa. All rights reserved. See How To Advertise. 22
Disclaimer: Every Nairaland member is solely responsible for anything that he/she posts or uploads on Nairaland.