Welcome, Guest: Register On Nairaland / LOGIN! / Trending / Recent / New
Stats: 3,204,115 members, 7,987,918 topics. Date: Monday, 28 October 2024 at 07:52 PM

Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) - Phones (8) - Nairaland

Nairaland Forum / Science/Technology / Phones / Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) (16177 Views)

How Much Of GSM Subscriber Base Was Affected By Suspension Of SIM Card Sales? / NCC Arrests 5 Suspects For Fraudulent Registration Of SIM Cards / FG To Disconnect SIM Cards Not Synchronised With National ID Number (2) (3) (4)

(1) (2) (3) ... (5) (6) (7) (8) (9) (Reply) (Go Down)

Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:32am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
bi o je ile eko giga ni mi wa,mi o ni se aseyori kankan
ase ami
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:33am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
Won ti fi wahala su re fun emi ati awon temi
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:35am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
jijade mi ati awon Obi mi,Iku lo ma jasi
a big amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:35am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
ibanuje oni kuro ninu ile baba mi
amen ooo
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:36am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
Arun Jefun jedo lo ma pa mi ati idile mi
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:38am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
logo ati Irawo mi ati molebi mi ti ku
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:39am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
Iku ojiji lo ma pa mi ati awon idile m
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:41am On Mar 20, 2021
chukwuibuipob:
.
Oko akoyepe ni o ma pa mi.Ase
bee lo ma ri ni agbara oluwawaaa, amin.
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:06am On Mar 22, 2021
Arijude:
bee lo ma ri fun emi Arijude ni agbara oluwawaaa, amin.
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:09am On Mar 22, 2021
Arijude:
won ti kan agbari,ogo ati irawo Arijude mo igi Araba ni aginju
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:11am On Mar 22, 2021
Arijude:
emi Arijude o ni ku ire
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:12am On Mar 22, 2021
Arijude:
afefe aye lo ma fo oju Arijude pa
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:16am On Mar 22, 2021
Arijude:
alaafia ma Jina si Arijude
ok
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:18am On Mar 22, 2021
Arijude:
ara lo ma San pa Arijude
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:20am On Mar 22, 2021
Arijude:
won ma fi eyin Arijude ti agba yinbon pa Arijude
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:21am On Mar 22, 2021
Arijude:
emi Arijude oni lo ire bo ire
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:22am On Mar 22, 2021
Arijude:
emi Arijude ma gbin ku ni
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:24am On Mar 22, 2021
Arijude:
arijude ma fi asiko igbesi aye mi sofo ni
Amin
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:25am On Mar 22, 2021
Arijude:
ibon adigun jale lo ma pa Arijude
wink
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:27am On Mar 22, 2021
Arijude:
won ma ko ba e Arijude ni
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by chukwuibuipob: 3:30am On Mar 22, 2021
Arijude:
awon omo ti Arijude ba bi ni ojo iwaju,were ni won ma ya bi emi Arijude
ase
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:25am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
awon omo ti mi ba bi ni ojo iwaju,were ni won ma ya bi emi.
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:26am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
won ma ko ba mi
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:27am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:

ibon adigun jale lo ma pa mi
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:28am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
Emi ma fi asiko igbesi aye mi sofo ni
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:28am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
emi ma gbin ku ni
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:29am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:

emi oni lo ire bo ire
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:30am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
won ma fi mi ti agba yinbon pa mi
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:31am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
ara lo ma San pa mi
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:32am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
alaafia ma Jina si mi
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:32am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
afefe aye lo ma fo oju mi pa
amen
Re: Abia Police Arrest Syndicate Over Pre-registration Of SIM Cards (photos, Video) by Arijude(m): 7:33am On Mar 22, 2021
chukwuibuipob:
.
emi o ni ku ire
amen

(1) (2) (3) ... (5) (6) (7) (8) (9) (Reply)

Factory That Made The Samsung Galaxy Note 7 batteries Catches Fire / Fake Samsung S4 Be Carefull Of Wat U Buy / Zain Finally Blocks All Opera Servers!

(Go Up)

Sections: politics (1) business autos (1) jobs (1) career education (1) romance computers phones travel sports fashion health
religion celebs tv-movies music-radio literature webmasters programming techmarket

Links: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)

Nairaland - Copyright © 2005 - 2024 Oluwaseun Osewa. All rights reserved. See How To Advertise. 15
Disclaimer: Every Nairaland member is solely responsible for anything that he/she posts or uploads on Nairaland.